Jak pobierać muzykę z YouTube w MP3 za darmo?

2
2647

YouTube jest uważany za najlepszą i największą platformę udostępniania wideo, która pozwala użytkownikom oglądać wszystkie rodzaje filmów – od teledysków, do filmów instruktażowych, vlogów i innych. YouTube to także ogromna baza muzyczna, na której artyści i wytwórnie udostępniają swoje utwory do słuchania za darmo. Użytkownicy mają dostęp do setek milionów teledysków, możliwości tworzenia playlist i odkrywania nowych gatunków muzycznych, jednak wyłącznie z poziomu strony internetowej YouTube lub aplikacji na telefon.

Platforma nie udostępnia możliwości pobierania filmów ani MP3, które pozwalałoby odtwarzać materiały offline. Jest to najważniejszy minus platformy, jednak w tym artykule przyjrzymy się możliwości obejścia tego ograniczenia i pokażemy kilka stron, dzięki którym pobieranie plików MP3 z YT stanie się szybkie i proste. Są to tak zwane konwertery online, w których zazwyczaj wystarczy wkleić docelowy link, a na koniec ściągnąć muzykę na komputer lub telefon w wysokiej jakości.

Pobieranie muzyki w MP3 z Youtube za darmo – lista konwerterów online

1. AceThinker Free YouTube to MP3 Converter

Pierwszym narzędziem na liście najlepszych konwerterów YouTube do MP3 jest Acethinker Free YouTube Converter. Usługa, którą oferuje, nie ma ograniczeń co do ilości konwertowanych filmów i czasu trwania wideo. Możesz go używać ile, nie martwiąc się o złośliwe oprogramowanie, które zainfekuje twój PC. Oprócz tego, ten szybki i darmowy konwerter filmów do MP3 z YT oferuje dźwięk jakości wyjściowej. Ponadto jest dostępny na większości popularnych przeglądarek, takich jak Internet Explorer, Google Chrome, Opera i Firefox.

Zalety:

 • Jest w 100% darmowy i nie ma żadnych ograniczeń pobierania muzyki z YouTube.
 • Obsługuje dużo platform wideo, nie tylko YT.
 • Brak limitów czasu trwania konwertowanego filmu.
 • Brak potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

2. Music Download Zone

Music Download Zone to prosta i przejrzysta strona do pobierania, na której bezpośrednio skonwertujesz wideo z YouTube do wybranego przez siebie formatu całkowicie za darmo. Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować link do filmu na platformie YT, a następnie kliknąć przycisk „Szukaj”. Wynik pojawi się pod paskiem wyszukiwania. Z rozwijanego menu wybierz format, do którego chcesz przekonwertować plik (np. mp3 192kbsp). Następnie kliknij na „Konwertować”.

Czytaj również:  Najpopularniejsze filmy na YouTube - lista TOP 10

Zalety:

 • Obsługuje wiele formatów docelowych (MP3, MP4, WEBM).
 • Możesz zapisać wideo na trzy sposoby.
 • Zapewnia wyjście jakości HD wideo.
 • Bez limitu czasu trwania pliku.

3. DoremiZone

Kolejnym narzędziem do konwersji z YouTube na MP3 jest DoremiZone. Poza funkcjonalnością online, jest to także program, który można pobrać na urządzenia z systemem Windows, Mac i Android. Witryna jest bezpieczna i rzetelna. Aby pobrać muzykę z YouTube wystarczą 3 proste kroki – uruchomienie konwertera, wklejenie linku z YouTube, a następnie wybranie odpowiadającego nam formatu (np. MP3) oraz docelowo pobranie pliku na komputer czy telefon.

Zalety:

 • Posiada wersję desktopową.
 • Kompatybilny z Chrome, Safari, Firefox, Opera.
 • Bitrate jest ustawiony na najwyższą jakość.
 • Brak limitu czasu trwania pliku.

4. 320YTMp3

Pobieranie muzyki w MP3 za pomocą tego konwertera jest szybkie i banalnie proste. Oczywiście jest ono również bezpłatne. Wystarczy wkleić link z YT w wyszukiwarkę dostępną na stronie, a następnie kliknąć przycisk „Search”. Rozpocznie się konwertowanie wideo do pliku muzycznego. Odczekaj kilka sekund, a następnie pobierz go, klikając na „Download”.

Zalety:

 • Bez konieczności rejestracji.
 • Bez ograniczeń co do jakości i długości pliku.

5. Converterbear

Converterbear.net jest jednym z najszybszych i najpopularniejszych konwerterów online YouTube do MP3. Jest bezpieczny i szybki. Oprócz ściągania plików bez jakichkolwiek limitów, serwis oferuje również możliwość pobierania całych playlist.

Zalety:

 • Jest darmowy.
 • Pozwala na ściąganie całych playlist
 • Nie jest wymagana rejestracja.

Gdzie najlepiej pobrać muzykę w mp3 z YouTube?

Najbardziej polecanym serwisem do ściągania muzyki w formacie MP3 z YouTube jest DoremiZone. Pozwala on na wybór jakości pobieranych MP3 (począwszy od 48k, aż do 320k) i filmów (od 240p – 1080p), łatwe wyszukiwanie muzyki po tytule, a także nie ma w nim namolnych i wyskakujących reklam. Ponadto oferują program na Windowsa, który umożliwia pobieranie całych playlist w mp3 z YouTube. Dostępny jest na wszystkie wersje systemu od Microsoftu.

Czytaj również:  Tani YouTube Premium przez Argentynę za 4zł miesięcznie. Zobacz jak!

Podsumowanie

YouTube z zasady nie pozwala na darmowe ściąganie muzyki ze swojego serwisu, jednak istnieje wiele serwisów internetowych pozwalających na ominięcie tego ograniczenia. W powyższym artykule przedstawiliśmy jedynie pięć z nich, jednak warto pamiętać, że jest to tylko garstka pośród narzędzi do bezpłatnego pobierania i konwertowania muzyki bądź filmów z YT. Aby znaleźć więcej portali pozwalających na ściąganie plików z YouTube wystarczy udać się do Google i wpisać hasła „Ściąganie muzyki z YouTube za darmo” bądź „Konwertowanie filmów z YouTube do MP3”. Otrzymamy wtedy listę serwisów przeznaczonych do konwertowania filmów lub pobierania plików muzycznych online.

 

2 comments

 1. Kamil 30 listopada, 2022 at 14:44 Odpowiedz

  Pobieranie muzyki za darmo z YouTube jest chyba najprostszą rzeczą na świecie. W internecie jest niezliczona masa darmowych konwerterów i downloaderów, które pozwalają na pobieranie mp3 i mp4 w dowolnej jakości – od 64kbps do 128kbps. Co prawda Google (a raczej YouTube) chyba stara się walczyć z programami online, które pozwalają na konwersje i ściąganie MP3 z YouTube – często korzystając z takich narzędzi szukam ich w wyszukiwarce i nie widuje tak często najpopularniejszych toolów, które były znane chyba przez każdego użytkownika internetu. Cóż, chyba trzeba będzie się przezwyczaić, że Google będzie walczyło z „piractwem” i konwertowanie z Youtube na MP3 będzie bardziej uciążliwe. Ja osobiście polecam programy do tego służące. Można je zainstalować na komputerze i korzystać w dowolnej chwili. Nawet jak przestają działać za sprawą zmian wprowadzonych na platformach, to tego samego dnia wydawana jest skuteczna wersja programu.

 2. sobel 30 listopada, 2022 at 14:51 Odpowiedz

  Witam, chciałbym Was przestrzec przed pobieracz.net

  Ostatnio chcąc pobrać muzykę na telefon trafiłem na serwis „pobieracz.net”. Jest to portal teoretycznie oferujący możliwość pobierania video i mp3 z CDA oraz YouTube. Wszystko fajnie, ale gdy chciałem ściągnąć skonwertowany teledysk do mp3 z YT przeniosło mnie pod adres https://premium.videoo.info/pay2.php gdzie aby dokończyć proces należy wysłać premium SMS kosztujący 3.69zł. Ciekawi mnie takie zarabianie na piractwie… Nawet nie wiadomo, czy w zamian za te 4zł otrzymamy dostęp do pliku, czy to kolejna jakaś wydmuszka wyłudzająca pieniądze od użytkowników internetu…

Skomentuj lub podziel się opinią