Tani YouTube Premium przez Argentynę za 4zł miesięcznie. Zobacz jak!

0
1824

YouTube Premium to płatna funkcjonalność YouTube, pozwalająca na oglądanie filmów, słuchanie podcastów i muzyki bez reklam oraz na telefonach w tle (przy zminimalizowanej aplikacji). Ponadto pozwala pobierać materiały na urządzenie w celu ich oglądania i słuchania offline. Standardowo subskrypcja YouTube Premium kosztuje 23,99zł za miesiąc, przy możliwym bezpłatnym pierwszym miesiącu korzystania z usługi. Niestety nie wszystkich może stać na płatną funkcjonalność YouTube, dlatego przygotowaliśmy krótki i bezpieczny poradnik jak wykupić tanio YouTube Premium za równoznaczność ok. 4 PLN na miesiąc.

Sposób na tani YouTube Premium

Sposobów na wykupienie YouTube Premium po zaniżonych cenach jest kilka, jednak przedstawimy ten, który wydaje się najbardziej opłacalny. Koszt usługi wyniesie wtedy ok. 4 PLN, jednak może się nieznacznie różnić w zależności od banku.

Polega on na wykupieniu subskrypcji, łącząc się przez Argentynę. Do tego celu należy skorzystać z darmowego VPN’a, który wirtualnie zmieni naszą lokalizację na ten kraj. Zmieniając IP na Argentynę, otrzymamy możliwość wykupienia argentyńskiego YouTube Premium po lokalnej cenie 119 ARS (argentyńskie peso), co daje równowartość ok. 4 PLN. Sposób jest ten bezpieczny i wykorzystywany co miesiąc przez wielu użytkowników, a co najważniejsze – działa od długiego czasu. Po wykupieniu usługi nie trzeba już łączyć się przez VPN i można z niej korzystać w pełni, bez żadnych ograniczeń.

Tani YouTube Premium z Argentyny – krok po kroku

Wykonaj kilka prostych kroków, aby uzyskać tanią subskrypcję YouTube Premium.

  1. Pobierz i zainstaluj na swoim urządzeniu darmowy program VPN TunnelBear. Dostępny jest na wszystkie urządzenia (Windows, Mac, Android, iOS). Możesz także skorzystać z innego oprogramowania VPN w którym występuje Argentyna
  2. Stwórz bezpłatne konto (należy potwierdzić swój adres email)
  3. Z listy dostępnych krajów wybierz „Argentina / Argentyna„. Program połączy się przez serwer argentyński, dzięki czemu nastąpi zmiana naszego IP.
  4. Przejdź pod adres http://youtube.com/premium i wybierz opcję „Subskrypcja indywidualna” lub „Rozpocznij okres próbny”, jeżeli jeszcze nie skorzystano z darmowego okresu próbnego.
  5. Podaj dane swojej karty debetowej / kredytowej (polecamy do tego Revolut ze względu na świetne opcje przewalutowania). W pole kod pocztowy podaj „C1000„, a miasto „Buenos Aires„.
  6. Uruchom subskrypcje za niecałe 4zł miesięcznie.
  7. Odłącz się od VPN’a i w pełni korzystaj z funkcjonalności YouTube Premium.

Od tego momentu można się cieszyć tanim YouTube Premium na komputerze, smartfonie czy Smart TV. Subskrypcja będzie się odnawiała automatycznie co miesiąc w kwocie ok. 4 PLN.

Skomentuj lub podziel się opinią