Tinder Gold za darmo – czy to możliwe?

0
774
tinder

Popularność aplikacji randkowych, takich jak Tinder jest bezapelacyjna. Korzysta z nich mnóstwo użytkowników i przybywa kolejnych. Aplikacja stwarza pewne możliwości, dzięki implementacji płatnych subskrypcji. Są nimi Tinder Gold i Tinder Plus. Zajmiemy się tym pierwszym modelem i odpowiemy sobie na szereg pytań dotyczących tego pakietu. Jednym z nich jest oczywiście możliwość zdobycia go za darmo. Czy to w ogóle możliwe? 

Tinder Gold – czym on jest?

Aplikacje randkowe, takie jak Tinder ograniczeniami stoją. W domyśle mają skojarzyć dwoje zainteresowanych sobą ludzi. W praktyce wygląda to nieco mniej optymistycznie. Mnogość reklam pojawiających się znikąd doprowadza do szewskiej pasji, a ograniczona liczba przesunięć w prawo do randkowego defetyzmu. Nie pomaga ogromna dysproporcja płci. Męskich użytkowników jest po prostu znacznie więcej niż kobiet, co przyczynia się do srogiej rywalizacji. Znacznym ułatwieniem dla mężczyzn są płatne pakiety, takie jak Tinder Plus i Tinder Gold. Istnieją głosy, że można je uzyskać bezpłatnie, ale nie jest to prawda i jeszcze do tego wrócimy. Tinder Gold stwarza pewne możliwości. Należą do nich:

  • Lajki. Użytkownik widzi profile osób, które pozytywnie zareagowały.
  • Wybór. Użytkownik pakietu zyskuje dostęp do Top Wyborów.
  • Superlajki. Na ogół przedstawiają one większe zainteresowanie daną osobą. Dzięki pakietowi Tinder Gold możliwe jest pozostawienie pięciu takich reakcji w skali tygodnia.
  • Boost. Użytkownik raz na miesiąc może pozwolić sobie na darmowego boosta.
  • Polubienia. Dzięki pakietowi może pozwolić sobie na nieograniczoną liczbę polubień.
  • Lokalizacja. Może również dowolnie zmieniać lokalizację.
  • Reklamy. Te bywają denerwujące. Za to dzięki Tinder Gold ten problem magicznie znika.

Na pierwszy rzut oka widać, że omawiany pakiet stwarza niesamowite możliwości dla użytkownika aplikacji.

Tinder Gold za darmo – clickbaitowe hasła i legendy

Pakiet Tinder Gold kosztuje w zależności od czasu trwania subskrypcji do 100 zł miesięcznie. Są to spore koszty, na które ciężko się zdecydować. Wykorzystują to różni naciągacze, którzy zapewniają, że znają sposób na skuteczne oszukanie zabezpieczeń aplikacji. Na wielu forach internetowych krążą legendy na temat wyminięcia zabezpieczeń. Są one w pełni naiwne. Darmowy Tinder Gold po prostu nie istnieje, ale przyjrzyjmy się technikom sugerowanym przez domorosłych łamaczy zabezpieczeń. Najciekawsze legendy dotyczą instalacji specjalnego oprogramowania i odhaczeniu zmian ustawień sieci. Niektórzy naprawdę dają się na to nabrać.

Inna ciekawa legenda dotyczy możliwości darmowego korzystania z pakietu Tinder Gold na smartfonach marki Huawei. Nieuczciwi twórcy treści publikują czasem clickbaitowe hasła, które budzą ciekawość u użytkownika. Wśród przyciągających uwagę tytułów znaleźć można odniesienia do możliwości skorzystania z pakietu Tinder Gold za darmo. Oczywiście jest to kompletna bzdura, a jedyne co przyświeca autorom takich publikacji, jest możliwość wzmożenia ruchu organicznego na swojej stronie.

Darmowy Tinder Gold – nigdy nie daj siebie zwieść

Aplikacja Tinder ma naprawdę solidny pakiet zabezpieczeń. Już na poziomie logowania należy zweryfikować swoją tożsamość. Tinder nie jest małą, garażową firemką, bez zaplecza technicznego. To prężnie działająca na rynku spółka zatrudniająca pierwszej klasy informatyków i specjalistów od zabezpieczeń. To sprawia, że Tinder Gold za darmo zdecydowanie nie przejdzie. Legendy narosłe wokół darmowego korzystania z kuszących pakietów, takich jak Tinder Gold i Tinder Plus oparte są na fałszu. Jest to odpowiedź na pytanie dotyczące możliwości bezpłatnego korzystania z takich pakietów. Są one w pełni płatne i nijak nie da się tego ominąć. Czy jednak należy załamywać ręce i sięgać do kieszeni? Opłacić subskrypcje trzeba, ale istnieją sposoby na nieco niższą jej cenę. O czym mowa?

Tinder Gold za darmo to bluff – czy istnieją alternatywy?

Oczywiście istnieje możliwość tańszego zyskania dostępu do pakietu Tinder Gold. Mając już dość krzywdzących algorytmów i pragnąc zwiększyć swoje szanse na rynku matrymonialnym, warto być na bieżąco z akcjami promocyjnymi, które niekiedy przewijają się w Internecie. Przeważnie funkcjonalność Tinder Gold jest wyceniana wówczas po niższych stawkach. Wspomniane akcje są jednorazowe i działają na Huawei AppGallery. Takie podejście sprawi większą satysfakcję niż darmowy Tinder Gold, który co zostało już powyżej dowiedzione, zwyczajnie nie istnieje. Promocje na pakiety to jedna z dwóch istotnych możliwości ich pozyskania.

Kolejnym rozwiązaniem są coraz częściej spotykane karty podarunkowe. Idealną okazją do ich zdobycia są takie eventy jak Black Friday czy Black Week. W trakcie ich trwania można zdobyć kartę podarunkową i doładować ją określoną kwotą. Następnym krokiem jest zakup pakietu. Karty podarunkowe są przyjmowane w kilku punktach. Są nimi empik, mediaexpert i home. Poza wspomnianymi formami tańszego zakupu pakietu istnieje też trzecie rozwiązanie. Jest nim korzystanie z rabatów na zakup płatnych pakietów. Niektóre firmy, takie jak Orange organizują akcje rabatowe na pakiety oferowane przez aplikację Tinder. Warto z nich skorzystać, ponieważ mowa tu o 50% zniżkach.

Tinder Gold – podsumowanie

Aplikacja randkowa Tinder umożliwia swoim użytkownikom zakup pakietów ułatwiających poznanie drugiej połówki. Jednym z takich pakietów jest Tinder Gold, który wprowadza szereg ułatwień. Chętnych do zdobycia pakietu nie brakuje, a zwiększony popyt wpłynął na wzrost liczby internetowych oszustów i naciągaczy, oferujących cudowne rozwiązania na zdobycie Tinder Gold np. w formie fałszywych aplikacji do instalacji na Androidzie. Narosło w tej kwestii wiele mitów i legend. Niektórzy użytkownicy dają się nabrać na uzyskanie dostępu do pakietu całkowicie bezpłatnie. Generuje to frustrację, ponieważ niczego nie da się w ten sposób uzyskać. Zabezpieczenia aplikacji są solidne i potencjalne próby ich obchodzenia, nie zdadzą egzaminu.

Możliwe jest za to tańsze kupienie miesięcznej, półrocznej lub rocznej subskrypcji. Należy być na bieżąco z jednorazowymi akcjami promocyjnymi na Huawei AppGallery i akcjami rabatowymi przeprowadzanymi przez takie firmy jak Orange. Wykorzystując karty podarunkowe, także można zaoszczędzić na zakupie pakietu Tinder Gold.

Skomentuj lub podziel się opinią