Etui na iphone 11: jakie wybrać?

0
353

Każdemu właścicielowi smartfona zależy na tym, by jego urządzenie działało jak najdłużej. Właśnie dlatego każdy smartfon wymaga odpowiedniego zabezpieczenia przed potencjalnym uszkodzeniem. Jakie etui na iphone 11 wybrać? W tym przypadku warto pomyśleć o wyborze etui dobrej jakości.

1. Etui na iphone 11: czy jest potrzebne?

2. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu etui na iphone 11?

Jest wiele akcesoriów, które chronią smartfona przed zarysowaniem czy stłuczeniem. Można wybrać m.in. case, etui, kaburę czy bumper. Do tego trzeba się zdecydować na konkretny kolor, wzór czy komponent. A na co warto zwrócić uwagę, wybierając etui na iphone 11?

1. Etui na iphone 11: czy jest potrzebne?

Jeszcze niedawno iphone 11 kosztował krocie. Dziś można go kupić za znacznie bardziej atrakcyjną kwotę, mimo to nadal zakup tego modelu iphone jest niemałym wydatkiem. Każdemu, kto zdecydował się na zakup, zależy zatem na tym, by odpowiednio zabezpieczyć iphone’a 11. Dzięki temu urządzenie będzie nam służyło jak najdłużej i sami będziemy mogli zdecydować, kiedy należy wymienić smartfon na ”nowszy model”.

Odpowiedź na pytanie, czy warto inwestować w szkło hartowane czy też etui na iphone 11, wydaje się być zatem oczywista. Mowa o wydatku rzędu zaledwie kilkudziesięciu złotych, a – jak doskonale wiemy – koszt ewentualnej naprawy jest znacznie większy. Właśnie dlatego lepiej zainwestować, a potem bez obaw użytkować smartfona przez lata.

2. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu etui na iphone 11?

Wiemy już, że warto zapewnić naszemu smartfonowi odpowiednią ochronę. Teraz pora się zastanowić nad tym, jakie etui na iphone 11 wybrać i na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu.

Wybierając etui na iphone 11 przede wszystkim odpowiedzmy sobie, jakiego rodzaju ochrony oczekujemy. Jeśli nasz telefon nie jest narażony na częste zagrożenia, oczywiście możesz zdecydować się na silikonowe etui iphone 11. Warto jednak zastanowić się nad produktem lepszej jakości. Warto podkreślić, że etui iphone 11 może wyglądać bardzo stylowo.

Do najpopularniejszych modeli etui na apple iphone 11, należą m.in.: etui SpaceCase Core, etui Armor 360°, etui Pancerne Marble 360°. Ciekawym pomysłem jest zakup etui z metalową ramką lub w skórzanej, eleganckiej wersji.

Wiele interesujących modeli etui na telefon, w różnych cenach, znajdziesz na stronie empik.com. Wybór jest naprawdę ogromny, co może być zarówno wadą, jaki zaletą. Jeśli wpiszesz na stronie wybrane filtry etui, znacznie ułatwi Ci to dokonanie zakupu.

Skomentuj lub podziel się opinią