Jak kontrolować telefon żony

0
532

Według danych ze strony ePsycholodzy.pl nieco ponad 25% małżeństw kończy się w Polsce rozwodem. Dane te dotyczą mieszkańców miast. Na wsiach współczynnik ten jest nieco niższy i wynosi około 17%. Przyczyną dużej części tych nieprzyjemnych sytuacji jest zdrada jednego z partnerów.

Można więc przypuszczać, że w części z tych przypadków rozwodu udałoby się uniknąć, jeśli zamiar dopuszczenia się do zdrady zostałby wykryty poprzez szpiegowanie telefonu żony wystarczająco wcześnie, zanim jeszcze sprawy zajdą za daleko. Jak jednak to zrobić?

Okazuje się, że dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologi wykrycie zdrady nie tylko jest możliwe, ale jest nawet stosunkowo łatwe. Nic więc dziwnego, że aplikacja do śledzenia messengera może Cię zainteresować zdalnie. O tych nowoczesnych sposobach i tym jak śledzić telefon żony opowiemy w tym artykule. Zanim to jednak zrobimy, opiszemy oznaki i zachowania partnerki, które mogą wskazywać na początki zdrady i są sygnałem, że warto zacząć działać.

Oznaki wskazujące na zdradę żony

Oznaki zdrady zależą oczywiście od konkretnej osoby i sytuacji, ale istnieją pewne sygnały, które powinny zapalić ci w głowie czerwoną lampkę i zmotywować cię do dalszego działania. Poniżej znajdziesz listę 5 symptomów, które być może nie oznaczają od razu zdrady i nie są żadnym dowodem, ale bez wątpienia sugerują, że coś w związku zaczyna się psuć. Oto te symptomy:

  • Partnerka zaczyna wstydzić się swojego telefonu. Odwraca go, kiedy z kimś pisze, reaguje nerwowo, kiedy chcesz coś na nim sprawdzić i wyraźnie stara się nie zostawiać go bez opieki.

  • Terminarz żony ciągle się zmienia. Pojawiają się jakieś niezapowiedziane wyjścia, spotkania z „koleżankami” stają się częstsze niż normalnie, a wasze wyjścia zaczynają być dla niej problematyczne i często zdarza się, że żona stara się je przełożyć lub po prostu anulować.

  • Twoja wybranka staje się wyjątkowo nerwowa. Każde twoje zachowanie spotyka się z emocjonalną reakcją, a każde drobne uchybienie staje się pretekstem do kłótni.

  • Żona podejrzanie mocno broni swojej prywatności. Jej urządzenia elektroniczne, takie jak wspomniany już smartfon czy też laptop stają się nagle jej prywatną własnością, z której ty nie możesz skorzystać, co utrudnia śledzenie telefonu żony.

  • Podobnie jak część polskich polityków, czy rosyjska propaganda, Twoja żona oskarża cię o rzeczy, które sama robi, a więc to ona Ciebie oskarża o zdradę.

Jak aplikacje szpiegujące mogą pomóc zdemaskować zdradzającą żonę

Jeśli czytając poprzedni akapit odnosisz wrażenie, że opowiada on o twojej partnerce, to zachęcamy do skorzystania z aplikacji szpiegujące mSpy, która pozwala między innymi na śledzenie samochodu żony. Dzięki niej będziesz w stanie monitorować gdzie telefon twojej żony się znajduje i dzięki temu zweryfikować, czy rzeczywistość pokrywa się z jej słowami.

Aplikacja ta daje też głębszy wgląd w zawartość telefonu, w tym w te jego części, które powinny zostać prywatne, jak korespondencja, połączenia głosowe, połączenie z sieciami WiFi czy wgląd pliki na telefonie.

Pozostałe opcje

Aplikacja szpiegująca, będąca odpowiedzią na pytanie, jak sprawdzić telefon żony to być może najbardziej wygodna opcja, ale nie jedyna. Możesz też po prostu ją o to otwarcie zapytać, stworzyć fałszywe konto na portalu społecznościowym i próbować się z nią skontaktować, sprawdzić jej lokalizację poprzez mapy Google lub aplikacje znajdź mój telefon czy przejrzeć jej dokumenty online.

Wnioski

Niezależnie od tego, jakim wynikiem skończy się twoje małe śledztwo pamiętaj, że podstawą dobrego związku jest wzajemne zaufanie i szczera rozmowa. Jeśli więc twoje małżeństwo weszło na trudną ścieżkę, to postaraj się nie reagować nerwowo, a spróbować zrozumieć swoją drugą połówkę i naprawić wasz związek.

Skomentuj lub podziel się opinią