Tryb DualCamera na Snapchacie – nowa funkcjonalność aplikacji

0
792

Jak ogłosiła firma Span, posiadacze iPhonów będą mogli korzystać z nowej opcji. Funkcja DualCamera pozwoli im tworzyć multimedia za pomocą przedniej i tylnej kamery jednocześnie.

Aby aktywować nowy tryb należy wejść w pasek narzędzi aparatu. Funkcja jest dostępna dla filmów Snap, Stories oraz Spotlight. DualCamera pozwoli użytkownikom nagrywać reakcje na wydarzenia, co znakomicie sprawdzi się podczas koncertów i ważnych uroczystości.

Korzystając z funkcji można wybrać spośród czterech układów ustawienia ekranu – poziomego, pionowego, wycinanego i obrazu w obrazie. W dwóch pierwszych układach ekran zostaje podzielony pionowo lub poziomo. Z kolei tryb picture in one polega na wklejeniu do materiału miniaturki z jednego obiektywu. Przy wyborze trybu wycięcia, pobrany zostaje obraz z przedniego obiektywu i po wycięciu nałożony zostaje na widok z tylnego obiektywu. Z pewnością nowa opcja pozwoli na tworzenie jeszcze ciekawszych i bardziej kreatywnych materiałów. Odtąd Snapchat stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Skomentuj lub podziel się opinią